KAYSERİ BULAŞIK MAKİNESİ ÖZEL TEKNİK SERVİSİ 0534 422 34 29

Kayseri’de Beyaz Eşya Özel Servisi olarak hizmet veren firmamız Ender Teknik; Bosch, Siemens, Profilo, Arçelik, Vestel, Beko, Indesit, AEG, Electrolux, Ariston, ve diğer  tüm marka ve modeldeki Bulaşık Makineleri için bakım, onarım, yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Günümüzde dayanıklı tüketim aletleri arasına giren beyaz eşya kullanımı son derece artmıştır. Hemen her evde beyaz eşya kullanan kişilerin yaşamları çok daha kolay bir hale geldiği için beyaz eşya üretimleri de artmaktadır.  Beyaz eşyaların kullanım oranı arttıkça, yaşanan arıza sorunları da gündeme daha çok gelmektedir. Bunun bilincinde olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel beyaz eşya servisi hizmetlerimizi sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek her türlü beyaz eşyanızın servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bulaşık makineleri harika cihazlar olduğundan hepimizin ev,  iş yerlerimizde ve  yazlığımız da yatlarımızda bile kullanmadan edemediğimiz göz bebeği eşyamızdır. Bu denli önemli elektronik eşyalar yaşam alanlarımızın vazgeçilmez en önemli eşyalardandır. Bazı eşyalar hayatlarımızda olmasa da olur. Ama beyaz eşyalar bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi en gerekli ve önemli beyaz eşyalar yaşamlarımızda olmazsa olmazlarımızdandır. Eskiden günümüze sürekli beyaz eşyalar da hızlıca teknoloji ile uyumlu değişmeler nitelik ve nicelik bakımından yenilenmeler değişmeler her geçen gün artarak ilerleme göstermişlerdir. Beyaz eşyaların üretimi hassas ve ince detaylı donanıma sahip olduklarından kullanım talimatlarına ve belirli periyotlarla bakımlarına özen göstermek hem beyaz eşyaların performansında artışa sebep olurken aynı zaman da kullanım ömürlerinde 2- 3 katına çıkarmış oluruz.

Beyaz eşyalar enerjiden sudan zamandan tasarruf sağladığından dolayı hayatlarımızda sıklıkla kullandığımız eşyalar arasındadır. Her ne kadar dayanıklı cihazlardan olsa da yoğun olarak kullandığımız eşyalardan olduğundan ve bazen yanlış hatalı kullanımlardan kaynaklı arızalar meydana gelebilir. Bu ve benzeri arızaların ve cihaz kayıplarının önüne geçmek için mutlaka kullandığımız beyaz eşyaları doğru kullandığımızdan emin olmak için mutlaka uzman bir servisten destek almak avantaj sağlar. Sektörde 10 yılı aşkın süredir sizlere kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti misyon haline getiren servisimiz uygun fiyat garantisiyle de sizi ve bütçenizi zorlamadan beyaz eşyalarınızdaki her problem çözüme kavuşturulur.

Size daha hızlı ve daha sağlıklı bir servis hizmeti sunmak için sık karşılaşılan bulaşık makineleri arızalarında zaman kaybetmeden Ender Teknik Servis Ekibimizi arayarak en kısa sürede yardım alabilirsiniz. Yerinde tamir hizmetimizle de sizlere hiçbir sorun çıkartmadan bulaşık makinenizin bakım ve onarımını garantili bir şekilde yapıyoruz.

Kendilerini Beyaz Eşya Servisi olarak tanıtan sahte firmalardan kesinlikle uzak durun. Bu sahtekarlar hem cihazınıza yeterli bakım ve onarımı yapamadıkları gibi beyaz eşyanızın daha fazla arızalanmasına neden olarak fazladan cebinizden para çıkmasına da neden olurlar.

Arıza ve teknik sorun ne olursa olsun Profesyonel Beyaz Eşya Servisimiz hizmetinizde. Ender Özel Teknik Servisi olarak sizlere daima en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz. Sizlere en yakın Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bulaşık Makineleri için Sık Sorulan Sorular

 • Bulaşık makinem neden çalışmıyor?

Ön panel ışıkları yanmıyor ise priz kaynaklı sorun olabilir, prizinizde saç kurutma makinası, ütü, kettle gibi farklı bir cihaz denenmelidir.

Ön panel ışıkları yanıyor ise kapağı açıp kapattıktan sonra cihazı tekrar çalıştırın.

Su musluğu kapalı ise musluk açılıp ardından makinada reset yapılarak sorun giderilebilir.

Makine açma kapama düğmesinden kapatılıp tekrar açıldıktan sonra reset yapılır, hala çalışmıyor ise Web sayfasından yetkili servis için randevu alabilirsiniz.

 • Bulaşık makinem çalışıyor ancak su almıyor. Ne yapabilirim?

Su musluğu kapalı ise musluk açılıp reset yapılarak tekrar program verilir, su almıyor ise Web sayfasından servis için randevu alabilirsiniz.

 • Bulaşık makinem neden temiz yıkamıyor?

Düşük ısılı programlarda yağlar ve bulaşık artıkları erimeyebilir, bu nedenle 50 derece üzerinde program kullanılmalıdır.

Pervaneler (püskürtme kolları) tıkalı veya dizilen bulaşıklar pervanelere takılmış ise su püskürtülmez ve yemek/ bulaşık artıkları temizlenmemiş olabilir.Kontrol ettikten sonra aynı durum devam ediyorsa Web sayfasından servis için randevu alabilirsiniz.

 • Bulaşık makinesinin kapağından su sızıyor. Ne yapabilirim?

Web sayfasından yetkili servis için randevu alabilirsiniz.

 • Deterjan gözünün üzerindeki kapak kapanmıyor.

Web sayfasından yetikili servis için randevu alabilirsiniz.

 • Program sona erdiğinde deterjan neden tamamen durulanmamış oluyor?

Düşük ısılı programlarda deterjan erimeyebilir, bu nedenle 50 derecenin üzerinde bir program seçilmelidir.

Pervaneler (püskürtme kolları) tıkalı veya dizilen bulaşıklar pervanelere takılmış ise su püskürtülmez ve deterjan artığı kalmış olabilir.Kontrol ettikten sonra aynı durum devam ediyorsa Web sayfasından yetkili servis için randevu alabilirsiniz.

 • Neden bulaşık makinesi su boşaltmıyor? E24 veya E25 hatası veriyor.

Cihazı çalıştırdıktan sonra kullanma kılavuzunda belirtildiği gibi reset yaparak su boşaltma işlemini deneyiniz. Düzelmez ise Web sayfasından yetkili servis için randevu alabilirsiniz.

 • Yoğun köpük birikimi

Deterjan veya parlatıcı kabı el yıkama için kullanılan bir deterjan ile doldurulmuştur. Lütfen yetkili servis ile iletişime geçiniz.

 • Makinede ağır bir koku oluşuyor

Çok az deterjan kullanılmış olabilir.

Üretici tarafından tavsiye edilen ölçüye uyunuz. Düzenli olarak makine temizleyicisi kullanınız. Satın almak için Ender Özel Servis ile iletişime geçiniz.

Deterjan uygun değildir veya kaplaması zarar görmüş olabilir.

Sadece bulaşık makinesinde yıkanabilen kapları kullanınız.

Elektrik bağlantısı arızalı olabilir.

Koku prizden geliyorsa, elektrik bağlantısını uzman bir kişiye kontrol ettiriniz. Eğer koku cihazdan geliyorsa, lütfen Ender Özel Servis ile iletişime geçiniz.

Sık sık düşük sıcaklıklı programda yıkama

Yüksek sıcaklıklı programları daha sık kullanınız. Düzenli olarak makine temizleyicisi kullanınız.

  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Call Now ButtonHemen Ara
  × Servis Destek