KAYSERİ KLİMA SERVİSİ 0534 422 34 29

Kayseri’de Beyaz Eşya Özel Servisi olarak hizmet veren firmamız Ender Teknik; Bosch, Siemens, Profilo, Arçelik, Vestel, Beko, Indesit, AEG, Electrolux, Ariston, ve diğer  tüm marka ve modeldeki Klimalar için bakım, onarım, yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Klima bakımı işlemi periyodik olarak kullanmak istediğiniz mevsimin başında, klimayı kullanmaya başlamadan önce mutlaka yaptırılmalıdır. Yaz ve Kış mevsimlerinin başında kullanmaya başlamadan bakımı yapılmayan klimalar ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilir veya var olan sağlık sorunlarınızı doğrudan etkileyebilir. Sağlıklı ve uzun ömürlü bir klima kullanımı için mutlaka Periyodik klima bakımı yaptırılmalıdır.

Klima onarımı hizmeti mutlaka ehliyetli bir klima servisi tarafından Orijinal Yedek Parça kullanılarak yapılmalıdır. Orijinal Yedek Parça kullanılmayan klimalar çok çabuk arıza vermektedir. Bu sebeple tasarruf yapmaya çalışırken daha da fazla ücretler ile karşılaşılabilmektedir. Bu sebeple tüm klima arızalarında orijinal yedek parça kullanımı önemlidir.

Klima de-montajı işlemi mutlaka servisi tarafından yapılmalıdır. Klima servisi tarafından yapılmayan veya bilinçsiz kişiler tarafından yapılan de-montaj işlemlerinde klimanın gazı kaçırılmaktadır ve tüketicilere büyük masraflar açılmaktadır. Bilinçsizce sökülen klimalar için yüksek maddi giderler ile karşılaşmamak adına klima söküm işlemi mutlaka Klima servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Klima montajı hizmeti klimasından en yüksek performansı almak isteyenler için Ender Teknik Servis tarafından verilmektedir. Doğru yapılmayan veya bilinçsiz kişilerce yapılan klima montajı klimanızdan verim alamamanıza neden olur. Eğer siz de klimanızdan en yüksek verimi almak istiyorsanız servisimizden klima montajı hizmeti almalısınız.

Call Now ButtonHemen Ara
× Servis Destek