BELSİN BEYAZ EŞYA ÖZEL TEKNİK SERVİS 0534 422 34 29

Belsin Beyaz Eşya Özel Servisi olarak hizmet veren firmamız Ender Teknik; Bosch, Siemens, Profilo, Arçelik, Vestel, Beko, Indesit, AEG, Electrolux, Ariston, ve diğer  tüm marka ve modeldeki Beyaz Eşyalarınız, kombi ve klimalarınız için bakım, onarım, yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Belsin Beyaz Eşya Özel Servisi

Kayseri Beyaz Eşya Teknik Özel Servisi olarak; Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve Klima tamir – bakım – yedek parça ve montaj hizmeti veren firmamız on beş yıllık sektördeki tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize garantili servis hizmeti vermektedir.

Tüm marka ve modeldeki beyaz eşyalarınızın; bakım onarım montaj hizmetini vermekteyiz.

Belsin Beyaz Eşya Özel Servisi

Kaliteden ve Profesyonel hizmet anlayışından ödün vermeyen firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır. Sizler de profesyonel bir servisten hizmet almak istiyorsanız hemen firmamızı arayın. Sizlere söz verdiğimiz tarihte ve arıza tespiti ve onarımıyla ilgili fiyatlandırmamıza sadık kalarak müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmıyoruz.

Marka ve model fark etmeksizin klima, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, şofben ve kombi gibi beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızaların tespiti, bakım ve onarımını yapan firmamız, İstanbul’un en köklü beyaz eşya tamir servisleri arasında yer almaktadır. Her biri sektörün içinden yetişmiş tecrübeli personel kadrosuyla hizmetlerine devam eden firmamız, Ümraniye beyaz eşya servisi olarak da müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir.

Belsin Beyaz Eşya Özel Servisi

Size daha hızlı ve daha sağlıklı bir servis hizmeti sunmak için sık karşılaşılan çamaşır makineleri arızalarında zaman kaybetmeden Özel Teknik Servis Ekibimizi arayarak en kısa sürede yardım alabilirsiniz. Yerinde tamir hizmetimizle de sizlere hiçbir sorun çıkartmadan çamaşır makinenizin bakım ve onarımını garantili bir şekilde yapıyoruz.

Kendilerini Beyaz Eşya Servisi olarak tanıtan sahte firmalardan kesinlikle uzak durun. Bu sahtekarlar hem cihazınıza yeterli bakım ve onarımı yapamadıkları gibi beyaz eşyanızın daha fazla arızalanmasına neden olarak fazladan cebinizden para çıkmasına da neden olurlar.

Servisimizden Sorunsuz Hizmet Almak İçin Bize Yazın ya da Firmamızı Arayın… Ender Teknik Özel Servis

     

     

    , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
    Call Now ButtonHemen Ara
    × Servis Destek