Kurutma Makinesi Servisi

Kayseri'de Beyaz Eşya Özel Servisi olarak hizmet veren firmamız Ender Teknik; Bosch, Siemens, Profilo, Arçelik, Vestel, Beko, Indesit, AEG, Electrolux, Ariston, ve diğer  tüm marka ve modeldeki Kurutma Makineleri için bakım, onarım, yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Size daha hızlı ve daha sağlıklı bir servis hizmeti sunmak için sık karşılaşılan kurutma makineleri arızalarında zaman kaybetmeden Ender Teknik Servis Ekibimizi arayarak en kısa sürede yardım alabilirsiniz. Yerinde tamir hizmetimizle de sizlere hiçbir sorun çıkartmadan kurutma makinenizin bakım ve onarımını garantili bir şekilde yapıyoruz.

Kendilerini Beyaz Eşya Servisi olarak tanıtan sahte firmalardan kesinlikle uzak durun. Bu sahtekarlar hem cihazınıza yeterli bakım ve onarımı yapamadıkları gibi beyaz eşyanızın daha fazla arızalanmasına neden olarak fazladan cebinizden para çıkmasına da neden olurlar.

Arıza ve teknik sorun ne olursa olsun Profesyonel Beyaz Eşya Servisimiz hizmetinizde. Ender Özel Teknik Servisi olarak sizlere daima en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz. Sizlere en yakın Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kurutma Makineleri için Sık Sorulan Sorular

Ön panel ışıkları yanmıyor ise priz kaynaklı sorun olabilir,prizinizde saç kurutma makinası, ütü, kettle gibi farklı bir cihaz denenmelidir.

Ekranda anahtar resmi olan bir ışık varsa Çocuk kilidi devreye girmiş olabilir, menü düğmesine 6 saniye basarak devreden çıkartırsanız sorun giderilecektir.

Filtreler tıkandığı zaman kurutma yapmaz. Filtrelerin temizlenmesi gerekir.

Su haznesi dolu ise boşaltılmalıdır. Kurutma başlamaz ise çağrı merkezi ile irtibata geçiniz.

 • Program takılıyor - duruyor ne yapabilirim?

  Cihaz içerisinde bulunan filtreleri temizlediğiniz takdirde sorun giderilecektir.

  Su haznesi içerisinde biriken suyu boşaltırsanız sorun giderilecektir. Düzelmezse Web sayfasından servis için randevu alabilirsiniz. 

 • "Filtre" göstergesi yanıp sönüyor.

  Hava çevrim sistemi veya hava filtresi tıkanmış olabilir. Cihaz içerisinde bulunan filtreleri temizlediğinizde sorun giderilecektir.

 • Kurutma makinesini gömme olarak monte edebilir miyim?

  Ürün özelliklerinden kontrol edebilir veya model numarası ile çağrı merkezini arayabilirsiniz.

 • Banyoda yer kazanmak için, kurutma makinesi çamaşır makinesinin üzerine koyulabilir mi?

  Ürün özelliklerinde kontrol edebilir veya model numarası ile çağrı merkezini arayabilirsiniz.

 • Program çok uzun sürüyor.

  Makineler nem oranını ölçerek kurutma süresini değiştirebilir. Kurutma süresi uzun olsa bile minimum enerji tüketerek kurutma işlemini tamamlar.

 • Cihazımdan su sızıyor.

  Filtreler tıkandığı zaman su akmasına veya birikmesine neden olabilir. Filtreleri kontrol edin sorun giderilmez ise Web sayfasından servis için randevu alabilirsiniz. 

 • Gösterge lambaları yanmıyor.

Ön panel ışıkları yanmıyor ise priz kaynaklı sorun olabilir, prizinizde saç kurutma makinası, ütü, kettle gibi farklı bir cihaz denenmelidir.

 • "Yoğunlaşma haznesi" göstergesi yanıp sönüyor

  Yoğunlaşma haznesi doludur. Yoğunlaşma haznesini boşaltınız. Eğer sabit bir bağlantı kullanılıyorsa, yoğunlaşma çıkış hortumunu kontrol ediniz. Bükülmüş veya tıkanmış olabilir.

 • Çamaşırlar kırışık çıkıyor.

  Fazla çamaşır yüklediğinizde çamaşırlar kırışabilir. Miktarını azaltırsanız sorun giderilecektir.

 • Fazla ısıtıyor, Dış yüzeyi çok fazla ısınıyor.

  Cihaz çalışırken sıcak hava sirkülasyonu olduğundan çalışma ortamı ve cihazın gövdesinin el yakacak şekilde ısınabilir.Bu bir arıza değildir.

 • Su kabı (yoğuşma tankı) göstergesi yanıp sönüyor. Ne yapabilirim?

  Su haznesi içerisinde biriken suyu boşaltırsanız sorun giderilecektir.

Call Now ButtonHemen Ara
× Servis Destek