Bulaşık Makinesi Servisi

Kayseri'de Beyaz Eşya Özel Servisi olarak hizmet veren firmamız Ender Teknik; Bosch, Siemens, Profilo, Arçelik, Vestel, Beko, Indesit, AEG, Electrolux, Ariston, ve diğer  tüm marka ve modeldeki Bulaşık Makineleri için bakım, onarım, yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Size daha hızlı ve daha sağlıklı bir servis hizmeti sunmak için sık karşılaşılan bulaşık makineleri arızalarında zaman kaybetmeden Ender Teknik Servis Ekibimizi arayarak en kısa sürede yardım alabilirsiniz. Yerinde tamir hizmetimizle de sizlere hiçbir sorun çıkartmadan bulaşık makinenizin bakım ve onarımını garantili bir şekilde yapıyoruz.

Kendilerini Beyaz Eşya Servisi olarak tanıtan sahte firmalardan kesinlikle uzak durun. Bu sahtekarlar hem cihazınıza yeterli bakım ve onarımı yapamadıkları gibi beyaz eşyanızın daha fazla arızalanmasına neden olarak fazladan cebinizden para çıkmasına da neden olurlar.

Arıza ve teknik sorun ne olursa olsun Profesyonel Beyaz Eşya Servisimiz hizmetinizde. Ender Özel Teknik Servisi olarak sizlere daima en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz. Sizlere en yakın Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bulaşık Makineleri için Sık Sorulan Sorular

  • Bulaşık makinem neden çalışmıyor?

Ön panel ışıkları yanmıyor ise priz kaynaklı sorun olabilir, prizinizde saç kurutma makinası, ütü, kettle gibi farklı bir cihaz denenmelidir.

Ön panel ışıkları yanıyor ise kapağı açıp kapattıktan sonra cihazı tekrar çalıştırın.

Su musluğu kapalı ise musluk açılıp ardından makinada reset yapılarak sorun giderilebilir.

Makine açma kapama düğmesinden kapatılıp tekrar açıldıktan sonra reset yapılır, hala çalışmıyor ise Web sayfasından yetkili servis için randevu alabilirsiniz.

  • Bulaşık makinem çalışıyor ancak su almıyor. Ne yapabilirim?

Su musluğu kapalı ise musluk açılıp reset yapılarak tekrar program verilir, su almıyor ise Web sayfasından servis için randevu alabilirsiniz.

  • Bulaşık makinem neden temiz yıkamıyor?

Düşük ısılı programlarda yağlar ve bulaşık artıkları erimeyebilir, bu nedenle 50 derece üzerinde program kullanılmalıdır.

Pervaneler (püskürtme kolları) tıkalı veya dizilen bulaşıklar pervanelere takılmış ise su püskürtülmez ve yemek/ bulaşık artıkları temizlenmemiş olabilir.Kontrol ettikten sonra aynı durum devam ediyorsa Web sayfasından servis için randevu alabilirsiniz. 

  • Bulaşık makinesinin kapağından su sızıyor. Ne yapabilirim?

Web sayfasından yetkili servis için randevu alabilirsiniz.

  • Deterjan gözünün üzerindeki kapak kapanmıyor.

Web sayfasından yetikili servis için randevu alabilirsiniz.

  • Program sona erdiğinde deterjan neden tamamen durulanmamış oluyor?

Düşük ısılı programlarda deterjan erimeyebilir, bu nedenle 50 derecenin üzerinde bir program seçilmelidir.

Pervaneler (püskürtme kolları) tıkalı veya dizilen bulaşıklar pervanelere takılmış ise su püskürtülmez ve deterjan artığı kalmış olabilir.Kontrol ettikten sonra aynı durum devam ediyorsa Web sayfasından yetkili servis için randevu alabilirsiniz.

  • Neden bulaşık makinesi su boşaltmıyor? E24 veya E25 hatası veriyor.

Cihazı çalıştırdıktan sonra kullanma kılavuzunda belirtildiği gibi reset yaparak su boşaltma işlemini deneyiniz. Düzelmez ise Web sayfasından yetkili servis için randevu alabilirsiniz.

  • Yoğun köpük birikimi

Deterjan veya parlatıcı kabı el yıkama için kullanılan bir deterjan ile doldurulmuştur. Lütfen yetkili servis ile iletişime geçiniz.

  • Makinede ağır bir koku oluşuyor

Çok az deterjan kullanılmış olabilir.

Üretici tarafından tavsiye edilen ölçüye uyunuz. Düzenli olarak makine temizleyicisi kullanınız. Satın almak için Servisimiz ile iletişime geçiniz.

Deterjan uygun değildir veya kaplaması zarar görmüş olabilir.

Sadece bulaşık makinesinde yıkanabilen kapları kullanınız.

Elektrik bağlantısı arızalı olabilir.

Koku prizden geliyorsa, elektrik bağlantısını uzman bir kişiye kontrol ettiriniz. Eğer koku cihazdan geliyorsa, lütfen  Servisimiz ile iletişime geçiniz.

Sık sık düşük sıcaklıklı programda yıkama

Yüksek sıcaklıklı programları daha sık kullanınız. Düzenli olarak makine temizleyicisi kullanınız. 

Call Now ButtonHemen Ara
× Servis Destek