KAYSERİ FIRIN – OCAK ÖZEL TEKNİK SERVİSİ 0534 422 34 29

Kayseri’de Beyaz Eşya Özel Servisi olarak hizmet veren firmamız Ender Teknik; Bosch, Siemens, Profilo, Arçelik, Vestel, Beko, Indesit, AEG, Electrolux, Ariston, ve diğer  tüm marka ve modeldeki Ocak -Fırınlar için bakım, onarım, yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Size daha hızlı ve daha sağlıklı bir servis hizmeti sunmak için sık karşılaşılan ocak- fırın arızalarında zaman kaybetmeden Ender Teknik Servis Ekibimizi arayarak en kısa sürede yardım alabilirsiniz. Yerinde tamir hizmetimizle de sizlere hiçbir sorun çıkartmadan ocak- fırın bakım ve onarımını garantili bir şekilde yapıyoruz.

Kendilerini Beyaz Eşya Servisi olarak tanıtan sahte firmalardan kesinlikle uzak durun. Bu sahtekarlar hem cihazınıza yeterli bakım ve onarımı yapamadıkları gibi beyaz eşyanızın daha fazla arızalanmasına neden olarak fazladan cebinizden para çıkmasına da neden olurlar.

Arıza ve teknik sorun ne olursa olsun Profesyonel Beyaz Eşya Servisimiz hizmetinizde. Ender Özel Teknik Servisi olarak sizlere daima en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz. Sizlere en yakın Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Call Now ButtonHemen Ara
× Servis Destek